Fotoblog upartaagi http://upartaagi.flog.pl/ Fotoblog nic takiego...: upartaagi.flog.pl. [...] ot tak taka ja sem ....niczym szczególnym się nie wyróżniam, robię to co lubię a lubię zatrzymać chwilę która trwa i trwa ....uczę się i chcę więcej i więcej.... nic takiego co pozwala zostać w Tue, 12 Sep 2017 15:31:29 +0200 Tue, 12 Sep 2017 15:31:29 +0200 pl-PL I Just Called To Say I Love You http://upartaagi.flog.pl/wpis/12142486/-i-just-called-to-say-i-love-you http://upartaagi.flog.pl/wpis/12142486/-i-just-called-to-say-i-love-you Tue, 12 Sep 2017 15:31:29 +0200  I Just Called To Say I Love You ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12136908/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12136908/ Sat, 09 Sep 2017 12:01:41 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12135514/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12135514/ Fri, 08 Sep 2017 13:35:32 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12134638/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12134638/ Thu, 07 Sep 2017 20:58:19 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12132708/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12132708/ Wed, 06 Sep 2017 19:56:52 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12130491/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12130491/ Tue, 05 Sep 2017 14:33:36 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12123009/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12123009/ Fri, 01 Sep 2017 13:27:21 +0200  ::

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12116634/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12116634/ Mon, 28 Aug 2017 21:41:42 +0200  ::

]]>
kim jestem kiedy nikt nie patrzy http://upartaagi.flog.pl/wpis/12094162/kim-jestem-kiedy-nikt-nie-patrzy- http://upartaagi.flog.pl/wpis/12094162/kim-jestem-kiedy-nikt-nie-patrzy- Thu, 17 Aug 2017 13:33:59 +0200 kim jestem kiedy nikt nie patrzy  :: mod.Kristofa

mod.Kristofa

]]>
http://upartaagi.flog.pl/wpis/12087297/ http://upartaagi.flog.pl/wpis/12087297/ Sun, 13 Aug 2017 21:19:10 +0200  ::

]]>